Team

Bij meemoo werken we met 39 vaste medewerkers. Daarnaast kunnen wij ook rekenen op gemotiveerde stagiairs, tijdelijke medewerkers en gedetacheerde leerkrachten. Elk team heeft zijn eigen focus, al werken we voor verschillende processen en projecten nauw samen. De persoonlijke expertise en taken van onze collega’s ontdek je hieronder.
Nico Verplancke

Nico Verplancke

Directeur meemoo |
nico.verplancke@meemoo.be

Directeur / Grote baas - (Digitale) Strategie - Organisatieverbeteraar - Probleemoplosser - Gezelligheidszoeker - Vanalles!

Matthias Priem

Matthias Priem

Manager Archivering |
matthias.priem@meemoo.be

Infrastructuur - Software - Metadata - Fietser - Vinger aan de innovatieve pols - Vinylliefhebber

Debbie Esmans

Debbie Esmans

Manager Beleid & Strategie |
debbie.esmans@meemoo.be

Stakeholder- & accountmanagement - Overeenkomsten & juridische ondersteuning - Professioneel (her)gebruik - Passie voor strategie & innovatie - Helderste lach van meemoo - Latte-fan

Rony Vissers

Rony Vissers

Manager Expertise |
rony.vissers@meemoo.be

Expertisedeling - Samenwerking - Analoog en digitaal - Kunst en cultuur - Wereldburger - Brussel

Karen Vander Plaetse

Karen Vander Plaetse

Manager Publieksinteractie & Marketing |
karen.vanderplaetse@meemoo.be

Passie voor toegankelijke content - Marketeer - Altijd in blauw of groen - Vat vol ideeën - Kok op woensdag

Brecht Declercq

Brecht Declercq

Manager Digitalisering & Acquisitie |
brecht.declercq@meemoo.be

Gepassioneerd door audiovisuele archieven - Overzicht digitalisering en digitale intake - Bestuurder bij FIAT/IFTA - Ultieme weetjesverzamelaar - Italofiel - Limburger, wereldburger

Timothy Naessens

Timothy Naessens

Manager Art in Flanders |
timothy.naessens@meemoo.be

Art in Flanders - Digitalisering museumcollecties - Beeld- en metadataverwerking - Tuinier - Fietser - Bergen

Loes Nijsmans

Loes Nijsmans

Projectmanager Digitalisering & Accountmanager |
loes.nijsmans@meemoo.be

Onderzoek fotodigitalisering - Accountmanager - Instroom van digitale collecties - Vegetariër - Fietsfanaat - Microsoftpaint-lover

Sarah Eloy

Sarah Eloy

Projectmanager Digitalisering & Accountmanager |
sarah.eloy@meemoo.be

Projectmanager Film - Accountmanager - Leeszaaltool - Pittige kok - Erfgoedliefhebber - Hart verloren in Azië

Leen De Bruyn

Leen De Bruyn

Projectmanager Onderwijs & Accountmanager |
leen.debruyn@meemoo.be

Verantwoordelijke Het Archief voor Onderwijs - Aanspreekpunt voor onderwijspartners - Onderzoeks-projecten - Muzikante - Fanatiek loper

Alina Saenko

Alina Saenko

Medewerker Expertise & Accountmanager |
alina.saenko@meemoo.be

Open data - Accountmanager - Persistente identificatie - Archivaris - wandelfanaat - kunstliefhebber

Marlies Criel

Marlies Criel

Projectmanager Marcom |
marlies.criel@meemoo.be

Marcom & branding - Organisatorische duizendpoot - Pers & events - Verbouwexpert - Groene vingers - Apero-fan

Trees Accou

Trees Accou

Medewerker Interactie |
trees.accou@meemoo.be

Copywriter - Content planner - Sociale media - Plantenmoeder - Boekenwurm - Taart

Liselot Quisquater

Liselot Quisquater

Medewerker Marcom |
liselot.quisquater@meemoo.be

Marketing & communicatie - Rebranding - Sociale media - Copywriting - Croissants - Wandelingen

Tina Cochet

Tina Cochet

Systems Engineer |
tina.cochet@meemoo.be

IT-infrastructuur - Software deployment - Opensourcefanaat - Fietser - Geen blad voor de mond - Musicaddict

Herwig Bogaert

Herwig Bogaert

Senior Systems Engineer |
herwig.bogaert@meemoo.be

IT-infrastructuur generalist - Ontwerpt en beheert - Espresso - Karels Crypto - Blote voeten

Maarten De Schrijver

Maarten De Schrijver

Analist-ontwikkelaar |
maarten.deschrijver@meemoo.be

Analyseren & programmeren - Filosoof - Opensourcefanaat - Frisks & koffiekoeken - Fervent fietser - Wereldverbeteraar

Rudolf De Geijter

Rudolf De Geijter

Ontwikkelaar |
rudolf.degeijter@meemoo.be

Analyseren & programmeren - meemoo-archiefsysteem - Sportieveling - Kattenliefhebber - Gezelschapsspellen

Bart Debunne

Bart Debunne

Solution Architect |
bart.debunne@meemoo.be

Oplossingen - Bedenken en maken - App- en service-architectuur - Generalistisch archeoloog - All-round advies - Fietser én fietshersteller

Caroline Everaert

Caroline Everaert

Medewerker Archief |
caroline.everaert@meemoo.be

Data-analyse & rapportering - Problem solver - Beantwoorder van MAM-vragen - Katten - Koffie - Kaas

Mattias Poppe

Mattias Poppe

Analist-ontwikkelaar |
mattias.poppe@meemoo.be

Analyseren & programmeren - meemoo-archiefsysteem - Muziek - Trage films - Kippen uit de tuin jagen

Miel Vander Sande

Miel Vander Sande

Data architect |
miel.vandersande@meemoo.be

Kennisrepresentatie - Linked open data - Metadata - Hobby's: master of none - Ex-verbouwer - Koffie, een vinylplaat en de krant.

Tine Philips

Tine Philips

Functioneel Analist |
tine.philips@meemoo.be

Business processen - CRM - Catalogus Pro - Spreadsheets - Thee en koekjes - Reislustig

Bart De Sitter

Bart De Sitter

medewerker Art in Flanders |
bart.desitter@meemoo.be

Art in Flanders - Communicatie - Sociale media - Culinair talent - Vlaamsekunstkenner - Stijlicoon

Ineke van Dam

Ineke van Dam

Projectmanager Digitale Platformen |
ineke.vandam@meemoo.be

Content toegankelijk maken - UX & gebruiksvriendelijkheid - Danser - Houdt van koffiebars - Yogi - Voorkeur voor saaie boeken

Charlotte De Strooper

Charlotte De Strooper

Medewerker Onderwijs |
charlotte.destrooper@meemoo.be

Het Archief voor Onderwijs - Helpdeskmedewerker - Lerarendiploma - Eeuwige student - Duikster - Altijd hees

Max Dedulle

Max Dedulle

Medewerker Onderwijs |
max.dedulle@meemoo.be

Communicatie & redactie - Copywriting - Ex-leerkracht - Lezer - Gamer - Filmliefhebber

Jelle Van Goethem

Jelle Van Goethem

Redacteur onderwijs |
jelle.vangoethem@meemoo.be

Het Archief voor Onderwijs - Collectiebouwer - Ex-leerkracht - Weetjesvreter - Loper - Reislustig

Claire Denoyette

Claire Denoyette

Medewerker Onderwijs |
claire.denoyette@meemoo.be

Marketing & communicatie - Het Archief voor Onderwijs - Cijfermadam - Yogi - Dansfeestje? - Proper op haar eigen

Lander Schoonbaert

Lander Schoonbaert

Medewerker Onderwijs |
lander.schoonbaert@meemoo.be

Het Archief voor Onderwijs - Eindredactie - Coördinatie BIS-baners - Anti-korianderliga - Boardgames - Spreekt in giphy's

Athina Van Vynckt

Athina Van Vynckt

Helpdeskmedewerker |
athina.vanvynckt@meemoo.be

Het Archief voor Onderwijs - Manusje-van-alles - Studie Engels-Spaans - Karaoke - Maestro de kat - Heel lenig

Maaike Ongena

Maaike Ongena

Medewerker Interactie |
maaike.ongena@meemoo.be

Marketing & communicatie - Projectmedewerker Het Archief - Grafisch ontwerp - Occasionele buitenslaper - Concertganger - Podcast Relaas

Sam Donvil

Sam Donvil

Medewerker Expertise |
sam.donvil@meemoo.be

Expertisewerking - Publiek domein - Wikimedia - Tekenaar - Avontuurlijk reiziger

Nastasia Vanderperren

Nastasia Vanderperren

Medewerker Expertise |
nastasia.vanderperren@meemoo.be

TRACKS - IIIF - Wereldverbeteraar - Fietsfanaat - Moeder van lammetjes

Bert Lemmens

Bert Lemmens

Medewerker Expertise |
bert.lemmens@meemoo.be

Digitale strategie - Projecten - Advies - Koffie - Nog koffie - Soms een worst

Astrid Vergauwe

Astrid Vergauwe

Medewerker Expertise |
astrid.vergauwe@meemoo.be

Digital Project Management - Digitale strategie - Kunst & cultuur - Wijndrinker - Luide communicator - Japanse reality

Bart Magnus

Bart Magnus

Medewerker Expertise |
bart.magnus@meemoo.be

TRACKS - Wikimedia - Data cleaning - Nood aan sport en muziek - Erfgoed en auteursrecht - Podiumkunsten

Lode Scheers

Lode Scheers

IT-medewerker |
lode.scheers@meemoo.be

IT-beheer - Problemsolver - Jack of all trades - Koffie koffie koffie - Voorliefde voor oude technologie

Milan Valadou

Milan Valadou

Databeheerder en -analist |
milan.valadou@meemoo.be

Instroom digitale collecties - Bijtijds (bas)gitarist - Voltijds muziekliefhebber - Contemporaine classicus - Aspirerende wereldverbeteraar - Moccamaster

Lobke Vanden Eynden

Lobke Vanden Eynden

Projectmanager Digitalisering |
lobke.vandeneynden@meemoo.be

Analoog audiovisueel materiaal - Instroom digitale collecties - Zondag bakdag - Historica - Woordmopjes

Koen Van Acoleyen

Koen Van Acoleyen

Logistiek Medewerker |
koen.vanacoleyen@meemoo.be

Logistiek - Transportplanning - Barcodeprinterbestuurder - Reiziger - Overlevingstechnieken

Patricia Roggeman

Patricia Roggeman

Office Manager |
patricia.roggeman@meemoo.be

Administratie - Planning - Kantoormoeder - Koffie bestellen - Chips - Buffalo forever

Gedetacheerde leerkrachten

Mitte Schroeven

Mitte Schroeven

Gedetacheerd leerkracht |
mitte.schroeven@meemoo.be

Gedetacheerd leerkracht - Het Archief voor Onderwijs - Leerlingentoegang - Boekenwurm - Fan van pubers - Paprika chips rules!

Charlotte Matthys

Charlotte Matthys

Gedetacheerd leerkracht |
charlotte.matthys@meemoo.be

Workshops - Coördineren - Webinars - Liefde voor taal - Grafische kunst - Gember

Frederik De Ridder

Frederik De Ridder

Medewerker Onderwijs |
frederik.deridder@meemoo.be

Gedetacheerd leerkracht - Het Archief voor Onderwijs - Leerlingentoegang - Gebruikersonderzoek - Muziek, film, theater - Koffie- en cakeaddict

Stagiaires

Arne Wittevrongel

Arne Wittevrongel

Stagiair Interactie |
arne.wittevrongel@meemoo.be

BIS-baner - Het Archief voor Onderwijs - Communicatie - Muziekliefhebber - Katten & vossen

Jana Heemeryck

Jana Heemeryck

Stagiaire interactie |
jana.heemeryck@meemoo.be

BIS-baner - Het Archief voor Onderwijs - natuurbewonderaar - beginnende yogi - te vinden in musea en boekenwinkels - theefanaat

Linde Van Hecke

Linde Van Hecke

Stagiaire Interactie |
linde.vanhecke@meemoo.be

BIS-baner - Het Archief voor Onderwijs - Helpdeskmedewerker - Handletteren - Taart bakken én eten - Spelen met taal